Новорічна “йолка”, висотою 13 метрів, прикрашає хол семизіркового готелю Emirates Palace в Абу Дабі. Цікаво, що саме хвойне дерево обійшлося лише в 10 тис. доларів. Ялинку доставили в Арабські Емірати спеціальним повітряним рейсом з Австрії. І, напевно, що “зелена красуня” не потрапила б на шпальту цього блогу, якщо б її не обвісили прикрасами на суму в 11 млн. доларів.

найдорожча ялинка

Для прикрашенння ялинки запросили відомого ювеліра, котрий дав, сповна, розгулятись своїй творчій фантазії за арабський кошт. На облагородження “хвойного чуда” використали 181 прикрасу, серед яких золоті іграшки, сапфіри, діаманти, смарагди, перли та інші дорогоцінні камені. За збереженням прикрас на ялинці цілодобово спостерігають співробітники охорони і камери відеоспостереження.

Власники розкішного готелю збираються подати заявку в книгу рекордів Гіннеса для отримання ялинкою титулу найдорожчої в світі, яким до цього володіло хвойне дерево з Токіо. У 2002  році на неї навісили прикрас на суму в 10,8 млн доларів.


Слід відмітити, що Емірат Палас один з найдорожчих готелів у світі. Всього за 1 мільйон доларів він пропонує 7-денне проживання. У пакет входять розкішний автомобіль і приватний літак у повному розпорядженні гостей.