Власником розкішного готельного комплексу в Анталії  Мардан Палац є Тельман Ісмайлов, російський олігарх з азербайджанським корінням.
Будівництво і облаштування готелю обійшлося не багато й не мало в  1,4 мільярди американських доларів.

Найдорожчий готель отримав своє ім’я невипадково. Олігарх не змінив свою традицію називати власні бізнес-проекти іменами членів своєї сім’ї. Готель Mardan Palace отримав ім’я батька Ісмайлова – Мардан.

готель Мардан Палас
Найдорожчий готель побудований з використанням більш як 10 тис. кв. метрів листового золота, 500 тис. кристалів кришталя і 23 тис. кв. метрів італійського мармуру. Mardan Palace не тільки найдорожчий готель, але ще й володар одного з найбільших на побережжі басейнів з прісною водою площею 2 гектари. У басейні готелю розміщений акваріум, який налічує тисячі тропічних риб. Басейн перетинають мости, зроблені по малюнках Леонардо да Вінчі, під ними по всій площі басейну плавають пасажирські гондоли.

Готель Мардан Палац

Генеральним директором Mardan Palace став Аммар Хиляль, до цього він управляв семизірковим готелем Burj Al Arab, розташованим в Дубаї. Шеф кухарем готелю став – шеф кухар Жан Поль Накуїн, який також раніше працював в готелів Burj Al Arab.

готель Мардан Палац

Пляжі Mardan Palace повинні стати одними з кращих на середземноморському побережжі. Для них з Єгипту було завезено 9000 тонн м’якого піску. Найдорожчий готель включає десять ресторанів різних національних кухонь, триповерховий нічний клуб, грандіозні фонтани, поле для гольфу, тенісні корти і всілякі спа-салони. До речі, останні займають площу 7500 метрів квадратних.  Їх відвідувачам доступні всілякі види масажу, хамам, талассотерапія і послуги косметолога.

Мардан Палац

Найдорожчою послугою стане косметична процедура по догляду за обличчям на основі 24-каратного золота. Після цієї процедури ви, насправді, станете золотком.

Мардан Палац

Найдорожчий готель світу Mardan Palace включає всього 560 номерів, вартістю від 475 $  до 19 тисяч $  за ніч. Рекомандовано замовляти найдорожчі номери, щоб крім басейну, концертного роялю і величезного телевізора насолодитись використанням туалету з дистанційним управлінням.

Мардан Палац