Представляємо до Вашої уваги ТОП-10 найдорожчих суконь всіх часів. На них витратили багато коштовностей, вишуканого матеріалу, часу і, звичайно, грошей. Ще раз підтверджуючи вислів – на кожен товар є свій купець.

Отже, 10-те місце зайняла сукня від Валентіно за 50 тисяч доларів в якому найдорожча жінка в світі, Дженніфер Лопес, нагадаємо вона застрахувала своє тіло на суму в один мільярд євро, з’явилася на своєму весіллі з танцюристом Крісом Джаддом (у вересні 2001 року).

весільна сукня Дженіфер Лопез

весільна сукня Дженіфер Лопез від Валентіно 50 тис.$

На 9-му місці опинилось плаття від Крістіана Лакруа, представленене ним в 2005 році. Всього за 150 тисяч він запропонував чарівний наряд з кремового шифону з принтами із золота. Мінімалістичний костюмчик чудово доповнює золота корона, прикрашена перлами.

сукня від крістіана Лакруа

сукня від крістіана Лакруа за 150 тис. доларів

Восьме місце посіла Мелані Трамп, дружина американського медіа-магната Дональда Трампа, із нарядом від модного дому Крістіана Діора за 200 тис. американських у. о. На плаття використали 90 метрів найтоншого атласу, тисячі срібних і золотих часток, якими усипаний поділ сукні, і 550 годин ручної праці.

сукня від Крістіана Діора для Мелані Трамп

сукня від Крістіана Діора для Мелані Трамп за 200 тис. $

7-ме місце зайняли три вечірніх сукні від французького Модного дому Christian Dior, кожне з яких коштувало понад 200 тисяч доларів і було створено за образом і подобою вечірніх туалетів при королівських дворах. Слова зайві – такими сукнями можна тільки милуватися.

вечірні плаття від модного дому Крістіан Діор

вечірні плаття від модного дому Крістіан Діор вартістю понад 200 тис. $

На 6-му місці витвір студентів токійської школи моди, які  презентували довгу вечірню сукню, зроблену з найтоншого, дуже м’якого і міцного золотого дроту та оздобленого 1500 золотими австрійськими монетами. Цінник на платті – 233 тисяч доларів, вага сукні становить 10 кг.

сукня від токійської школи моди, оздоблена австрійськими золотими монетами

сукня від токійської школи моди, оздоблена австрійськими золотими монетами, 233 тис.$

Наступні 5 позицій з ТОП десятки читайте в наступному записі.