Чого тільки не робили кулінари і кондитери із застосуванням золота: «золоті» цукерки, тістечка і десерти в золотій фользі, м’ясні і рибні делікатеси – в «золоті» … А тепер італійці вирішили остаточно здивувати ще одним продуктом харчування використовуючи благородний метал. Вони випустили питну воду із вмістом золота.

24 каратна "Золота" вода Exousía

24 каратна “Золота” вода Exousía

Ексклюзивна питна вода з назвою Exousía 24K Gold Luxury Water зроблена за допомогою унікального технологічного процесу на основі 24-каратного чистого золота.  І швидше за все, стане невід’ємним атрибутом для обідніх столів дуже забезпечених людей, тому що вартість однієї пляшки цієї розкішної води становить 24 000 доларів.

Елітна питна вода Exousía, розроблена італійськими майстрами харчової промисловості, випущена обмеженим тиражем. Унікальний процес приготування цього напою надійно зберігається в таємниці.

Елітна «золота» вода по $ 24.000 доларів за пляшку
Цей незвичайний «золотий продукт», який не має аналогів на світовому ринку, призначений не тільки для втіхи гастрономічних примх багатіїв і естетичного задоволення під час прийому їжі. Справа в тому, що головна властивість цієї дивовижної води в тому, що вона має властивість благотворно впливати на нервову систему і уповільнює старіння організму.

Елітна «золота» вода по $ 24.000 доларів за пляшку

Елітна «золота» вода по $ 24.000 доларів за пляшку

Здатність «золотої» регенерувати клітини людського організму, була помічена  ще в сиву давнину. Вперше про цілющу силу золота дізналися в Індії у 2000 році до нашої ери.  Вченими доведено, що іони золота, що містяться у складі «золотої» води, надають загальнозміцнюючу і тонізуючу дію, і ефективні при лікуванні важких інфекційних захворювань. Золото покращує пам’ять і інтелект, зміцнює серцевий м’яз і підвищує витривалість та працездатність. Золото навіть пригнічує вірус СНІДу.

«Золоту» воду рекомендують пити в основному тим, хто впав у депресію і перестав бачити сенс у житті, а також всім тим, хто може собі це дозволити.