«Блакитний Маврикій» — з колекції королеви Великобританії.  Марка була віддрукована на острові Маврикій в 1847 році. В процесі її виготовлення був допущений дефект, внаслідок чого замість напису Post Paid (сплачена поштова послуга) на марці з’явився напис Post Office (поштове відділення). Сьогодні в світі є 28 екземплярів цього раритету. Один «Блакитний Маврикій» знаходиться в британській королівській колекції. За оцінками експертів, якби королева Єлизавета вирішила продати свого «Маврикія» на аукціоні, його ціна могла б стартувати з відмітки 15 млн. доларів.

почтова марка "Голубий Маврикій"

«Тіфлісській Унікум» — найстаріша російська марка, про достовірність якої дотепер ведеться суперечка. Тіфлісська марка,  отримала назву від міста Тіфлісс, нині Тбілісі, надрукована марка в 1857 році, за рідкістю її порівнюють з одноцентовиком Британської Гвіани. Відомо всього три марки. З 1856 року намісником російського царя на Кавказі був князь Барятінський, він  і випустив квадратні беззубцівки, міської почти міста Тіфлісс.

Почтова марка "Тіфлісська"

Історія марки типова, ніхто і не підозрював що з часом вони отримають цінність, а спохопилися тільки в 80х роках 19 століття, але все було марно. У 1913 році з’ясувалося що три марки зберіг знаменитий російський ювелір і філателіст А.К. Фаберже. Після революції Фаберже жив за кордоном, і його марки пішли в колекції багатих і безіменних філателістів.  Оціночна вартість — 8 млн. доларів.

«Дженні» — блок з чотирьох марок, випущений в 1918 році в США. В процесі їх виробництва був допущений дефект, внаслідок чого зображення аероплана «Кертис-Дженні» на марках виявилося перевернутим. Цікаво, що блок, що коштував при останньому продажі майже 3 млн. доларів, попередній власник купив в 1989 році за 1,1 мільйона доларів, в 1954 році вони продавалися за 18250 доларів, а відразу після випуску коштували 24 центи.

почтова марка "Дженні"

Z Grill («Святий Грааль») — блакитна одноцентова марка 1868 року із зображенням президента США Франкліна. Вартість з’ясували опосередковано: у 2005 році американський колекціонер Білл Гросс придбав кварт-блок марок «Джені» майже за 3 млн. доларів і обміняв її на одну Z Grill. В світі збереглося всього дві марки «Z Grill», одна з них з 1920 року зберігається в Нью-йоркській публічній бібліотеці. У 1998 році, коли єдина доступна колекціонерам марка «Z Grill» була виставлена на торги, Гросс намагався її придбати, проте переможцем аукціону став інший відомий філателіст – Доналд Сандмен (Donald Sundman).

почтова марка "Святий грааль"

«Жовтий трескіллінг» з Швеції. Її приблизна вартість складає 2,3 мільйона доларів США. У чому ж її рідкість? У 1858 в Швеції випускалася серія блакитних поштових марок вартістю в 3 скіллінга (звідси і назва – Трескіллінг) і жовтих – вартістю в 8 скіллінгов. У друкарні переплутали кольори, і через цю помилку на світ з’явилося декілька екземплярів жовтих марок вартістю в 3 скіллінга.

почтова марка "жовтий трескіллінг"

«Чорний пенні». Перша в світі марка гідністю 1 пенні із зображенням королеви Великобританії Вікторії, випущена в 1840 році і віддрукована чорною фарбою. Марки були віддруковані на листах (по 240 марок на кожному), але їх так і не розрізали. Після виявлення браку вся партія була знищена. Єдиний уцілілий лист був приклеєний до внутрішньої стіни друкарні. В даний час він зберігається в британській королівській колекції і не продається.

почтова марка "Чорний Пенні"

«Британська Гвіана». Червона одноцентова марка 1856 року з кутами, що обрізають, що має вид восьмикутника. Оцінюється приблизно в 1 млн. доларів. Червоний одноцентовик був випущений в складі серії з трьох марок стандартного випуску і призначався для використання на місцевих газетах. Інші дві марки, номіналом в 4 центи червоного кольору і в 4 центи синього кольору, призначалися для оплати поштових відправлень.

почтова марка "Британська Гвіана"
Цей випуск з’явився по чистій випадковості. У 1856 році в колонію повинні були прислати морем марки, виготовлені у Великобританії. Проте вони так і не поступили, тому місцевий поштмейстер, Е. Т. Е. Далтон, доручив терміново віддрукувати серію з трьох марок друкарні Джозефа Баума і Уїльяма Далласа в місті Джорджтаун, де друкувалася газета «Офішиел Гезетт» (англ. Official Gazette). Далтон дав певні вказівки про малюнок марки, проте в друкарні вирішили додати на марках випуску своє зображення парусника. Далтону кінцевий результат не сподобався і в порядку обережності проти підробок він розпорядився, щоб вся кореспонденція з наклеєними марками підписувалася поштовими службовцями.