На автомобільному шоу Top Marques Monaco, що пройде 15-18 квітня буде представлений найдорожчий в світі позашляховик. Він був створений компанією Dartz на базі російського позашляховика Dartz Kombat T98. Новинка отримала назву Prombron Monaco Red Diamond Edition.

Prombron Monaco Red Diamond Edition
Ексцентричний автомобіль створений по образу і подобі американського Hummer, але виглядає серйозніше свого заокенського колеги.

Найбільш важливою перевагою “БТРу” є той факт, що автомобіль броньований і здатний витримати чергу з автомата або вистріл з гранатомета. Скло в позашляховика має товщину 7 см, а кузов автомобіля покритий шаром кевлару для додаткової міцності.  Як було сказано компанією-розробником, вони вирішили зібрати всі найбожевільніші, по вартості, замовлення своїх клієнтів і помістити їх в один автомобіль.

Ексклюзивний автомобіль покритий яскраво-червоною матовою фарбою “червоний рубін”. Із самих дорогих і неймовірних деталей позашляховика слід виділити позолочене куленепробивне скло. Також в ньому встановлена найдорожча стерео система  Rogue, інтер’єр автомобіля прикрашений золотом, платиною, діамантами та рубінами.

Але поза сумнівом хітом всього обширного списку опцій даної машини є оформлення салону шкірою, зробленою із статевого органу кита, — ексклюзивний матеріал є одним з найбільш дорогих в світі. Окрім нового позашляховика цей сорт шкіри використовувався для оформлення деталей інтер’єру на яхті відомого мільярдера Арістотеля Онассіса — приватного судна, дорожче за яке складно знайти. Для автомобілів цей сорт шкіри поки що не використовувався.

Крім того, компанія веде переговори з виробником найдорожчих мобільних телефонів в світі Vertu з метою створення спеціальної версії телефону, створеного для Pombron Monaco Red Diamond, який мав би функції звичайного автомобільного брелока.

Kombat T98

У салоні машини є невеликий бар з пляшкою найдорожчої горілки у світі.

Під капотом — 840-сильний двигун, здатний розігнати 3,7-тонний позашляховик до максимальних 240 кілометрів на годину.

Очікується, що першою людиною, яка протестує ексклюзивний позашляховик на Top Marques Monaco, стане принц Монако Альберт I

За надексклюзівний броньований позашляховик компанія просить «всього» 1 мільйон євро.

Попереднє творіння компанії, люксовий бронемобіль Dartz Kombat T98, представлений на Top Marques 2009 року, коштував в п’ять разів менше — 200 тисяч євро.