Сережки “Harry Winston Diamond” – 8 500 000$

Harry Winston Diamond drops

Найдорожчі сережки в світі оцінюються в 8,5 мільйонів американських грошей.

Практика носіння сережок є однією з найдавніших форм прикраси людського тіла. А найдорожчі сережки в світі “Harry Winston Diamond” більш ніж незвичайна прикраса.

Створені Будинком Уїнстона в 2006 році, ця пара грушовидних діамантових сережок в платиновій оправі важить 60,1 карата. Вони чарують і захоплюють своєю сліпучою красою. Такі “кульчики”  прикрасять будь-яке жіноче вушко.

Придбати сережки можна в Будинку Гарі на Родео-драйв в Беверлі-хіллз, штат Каліфорнія. Хоча вони і не були зроблені людиною на честь якої названі, оскільки він помер за 30 років до появи сережок, проте прикраса залишається важливою частиною його спадщини.

Harry Winston

Гарі Вінстон відомий тим, що пожертвував “Алмаз Надії” (на фото), яким володів протягом десяти років, Смітсонівському інституту в 1958 році.

Harry Winston Hope Diamond

Ювелір починав свою діяльність, купуючи колекції Арабела Хантінгтона, одну з найбільших на той час, переробляв на свій власний лад, відображаючи тим самим сучасну моду того часу. З тих пір його ім’я асоціюється з мільйонами доларів.