Уявіть собі захоплюючу подорож на розкішній яхті довжиною 75 метрів з вітрильною щоглою яка на 90 метрів простягається в небо і неймовірною площею вытрил – 3300 метрів квадратних. Це все легко уявляється на розкішній яхті красуні MIRABELLA V. Вона, немов, персональний плавучий острів – мрія багатих колекціонерів та морських романтиків. Таке задоволення обійдеться в 420 000$ за тиждень, разом із екіпажем в 14 чоловік.

mirabella 5

Це 75-метрове судно, дітище колишнього голови правління і генерального директора Avis Джо Вітторія (Joe Vittoria), не дивлячись на безліч технічних перешкод, воно в результаті стало найбільшим в світі однощогловим шлюпом. Водозаміщення яхти становить 765 тон.

На борту Mirabella V ви знайдете розкішний салон, їдальню на 20 чоловік і тренажерний зал з сауною. Особисті апартаменти власника площею 110 м квадратних розмістилися на окремій палубі і складаються із спальні, бібліотеки і вітальні. Крім цього є майданчик в кормовій частині, де можна пообідати на відкритому повітрі, а також оглядова палуба площею 140 м2. Додатково на яхті є джакузі на 20 чоловік і глибокий басейн, а якщо ви полюбляєте активний відпочинок, тоді до ваших послуг спеціальна площадка для дайвингу.

Вартість такої яхти оцінюється приблизно 100 000 000$.