Як завжди одним із найбажаніших подарунків на 8 березня є хороші парфуми. Дорогі жінки покажіть цей запис Вашим чоловікам, щоб вони знали, що Вам подарувати на свято.

Clive Christian No.1 – парфум, офіційно занесений в Книгу рекордів Гіннесу як найдорожчий в світі.

Imperial Majesty Клайв Крістіан Н1

У ексклюзивному флаконі з кришталя Baccarat об’ємом 500 мл, увінчаного 18 каратним золотим ковпачком з 5-каратним білим діамантом, зберігаються духи вартістю в 115 тисяч фунтів стерлінгів (близько 167 тис. доларів). Лімітоване видання Clive Christian No.1 отримало назву Imperial Majesty (Імперська Величність) і  включає всього 10 флаконів, придбати які можна виключно в онлайн-бутіку парфюмерії.

Для створення парфуму використовувалися 200 рідкісних інгредієнтів, наприклад  природний індійський сандал та  таїтянська ваніль. Шість років було витрачено на створення формули дорогоцінного аромату.

Для тих, хто не встиг прикупити лімітоване видання Imperial Majesty існує інший варіант Clive Christian No.1. Він продається по ціні 2150$ за флакон  в 30 мл

Клай Крістіан Н1

Унікальність цього парфуму базується в основному не на вартості  флакона, як у попередньому випадку, а більшою мірою на складових компонентах, які спеціально вирощені на острові Мадагаскар, таких як іланг-іланг, сандалове дерево, бергамот, природний каучук і т.д

Щорічно виробляється, всього 1000 флаконів жіночого і 1000 – чоловічого аромату.