Найдорожчий автомобільний номер представляє собою номер з єдиною зображеною на ньому цифрою “1”. Щасливим володарем “простого” номера став 25-річний житель Абу-Дабі Саїд Абдул Гаффар Хоєрі. Він придбав його за 14 000 000 $.

Саїд Абдул Гаффар Хоєрі

Саїд Абдул Гаффар Хоєрі

Аукціон з продажу автомобільних номерів проходив в Арабських Еміратах. Власник лота під назвою “найдорожчий автомобільний номер” заявив, що готовий був віддати і 30 мільйонів доларів тільки щоб дістати його. Хоча для Саїда це зовсім не інвестиція, проте він сподівається, що через пару років ціна номерного знаку “1” подвоїться. Відомо, що арабський мультимільйонер ще не вирішив який з його автомобілів прикрашатиме цей номерний знак.

номерні знаки

Сума, виручена в ході проведеного аукціону, була спрямована на будівництво лікарні. Інтерес до автомобільних номерних знаків в ОАЭ обумовлений можливістю придбання номера у вічне користування. Майбутній хазяїн має право передавати автомобільний номер у спадок або продавати. Нагадаємо, що ще в 2007 році його брат придбав номери “5” і “7” за 10 мільйонів доларів.