Прагнення людей показати свою унікальність яскраво відображається на майні цих людей. Хочеш мати унікальне, неповторне дзеркало, тоді захромуйте свою найдорожчу машину так, щоб вона засліплювала очі всім навколо. Пропоную до Вашої уваги список з 10 найкращих “дзеркал на колесах”, тобто хромованих автомобілів, які як ніщо інше підкреслять ваш блиск.

1) Розпочну список з, частково хромованої,  неповторної Бугатті Вейрон Пур Санг (Bugatti Veyron Pur Sang), яка під своїм капотом має 987 кінських сил і коштує більше 1,3 мільйона $. По всьому світі існує тільки 5 екземплярів даної моделі Bugatti Veyron. Вони були створені для найбагатших людей Дубаї. Pur Sang з французької перекладається, як “чиста кров”.

bugatti veyron pur sang

2) Наступний екземпляр це – 100% відполірований, МакЛарен Мерседес-Бенц СЛР (Mercedes-Benz SLR McLaren) помічений у вищезгаданому Дубаї. Максимальна швидкість даного авто складає 333 км/год, а до 100 км на годину воно розганяється за 3,6 секунди.  Цей Мерседес є ще одним прикладом любові арабських багатіїв до блискучих речей. Отримати цю іграшку ви можете за 650 тис.$.

хромований МакЛарен Мерседес Бенц СЛР

3) Придбати Ламборджині Меркелаго ЛП640 (Lamborghini Murcielago LP640), який оздоблений німецькою тюнінговою компанією Hamann, ви могли за 625 тис. американських доларів. Але це було далекого 2008 року і не відомо чи хлопці з Лондону її ще не продали.

дзеркальний Ламборджині Меркелаго

4) Далі в нас Феррарі 599 ГТБ Фьорано (Ferrari 599 GTB Fiorano) алюмінієвий корпус якого відполірований до яскравого блиску. Не потрібно заздрити саудівському шейху, бо на підтримку авто у блискучому стані потрібно кожен день її полірувати. Хоча він же не сам її полірує 🙂

Фераррі Фьорано

5) 453-сильний Роллс Ройс Фантом (Rolls Roys Phantom) посідає у нас почесне п’яте місце. І як видно по номерам, своїм блиском він засліплює мешканців однієї з арабських країн.

Ролс Ройс Фантом

6) Повністю хромована Бентлі ГТ (Bentley GT) неодноразово була помічена на дорогах ОАЕ та Англії.

Бентлі ГТ

7) На 7-й сходинці у нас блискуча Ауді Р8 (Audi R8), яка була представлена на франкфуртському автосалоні.

Ауді Р8

8 ) Ще одна Феррарі на цей раз 458 моделі (ferrari 458 italia) заблищала в цьому пості. Невідомо скільки коштує таке хромоване авто, але орієнтовна вартість Феррарі 458 Італія складає 300 тис. доларів.

ferrari 458

9) Німецька компанія CFC вирішила, що на світі бракує тільки нового хромованого Хаммера (Hummer H2). Отже, на світі він уже є і крім дзеркального вигляду автомобіль нафарширований 17-ма LCD екранами, потужною 1360 ватною стерео системою, шкіряним диваном і ще багатьма іншими розкішними дрібницями.

Хромований Хаммер

10) Останній в нашому списку та не останній по ексклюзивності хромований автомобіль це Лексус 460 ЛС (Lexus 460 LS). Зухвалі папарацці вислідили її аж у Кувейті і сфотографували для нас.

lexus ls 460

Слід відмітити, що застрахувати такі авто дуже складно, бо страхові компанії відмовляються нести відповідальність за блискучий стан машини. Але, то нічого – головне, що вони блищать.